SDI Dental

Labākās amalgamas pasaulē - jau 20 gadus Latvijā.


Ultramat by SDI Ltd

Apraksti lapā:

Materiāli

SDI Dental plombējamie materiāli

Riva SC 15 gram package by SDISDI Visi Latvijas zobārsti ir vismaz dzirdējuši tādus nosaukumus kā Permite, Lojic+. Šiem produktiem piemīt augsta sākotnējā spiedienizturība, labas mehāniskās īpašibas, plombes ir gludas, spožas un ar augstu malas integritāti, kas novērš mikrosūci. Labu rezultātu sasniegšanai piedāvājam tādu maisītāju kā augstas enerģijas maisītājs Ultramat 2.
Otra populāra SDI Dental produktu grupa ir Riva stikla jonomēri. Riva produktu saime ietver stikla jonomēru plombējamos materiālus - Riva, cementus - Riva luting. Starp tiem ir gan gaismā cietējoši, gan ķīmiski cietējoši produkti. Tie satur SDI Ionglass speciālo pildvielu, kas veicina zobu remineralizāciju ar augstu fluorīda jonu izdalīšanās pakāpi.

Riva restaurācijas materiālam ir kapsulu un ekonomiskais pulvera/šķidruma iepakojumu formas. Riva HV (high viscosity) ir augstākas viskozitātes Riva versija, tā tiek ražota kapsulēta abiem cietēšanas veidiem: gaismā cietējošā Riva LC HV un ķīmiski cietējošā Riva SC HV.

Kā sastāvdaļas ietekmē sudraba amalgamas īpašibas:
ĪPAŠIBASASTĀVDAĻA
  Sudrabs (Ag) Alva (Sn) Varš (Cu) Cinks (Zn)
Stiprība Palielina      
Izturība Palielina Samazina    
Cietība     Palielina  
Izplešanās Palielina Samazina Palielina  
Plūstamība Samazina Palielina Samazina  
Spožums Palielina   Samazina Palielina
Ciet. laiks Samazina Palielina Samazina  
Veidojamība   Palielina   Palielina
Tīrība       Palielina

Riva SC (self cure) HV - augsta viskozitāte

Biosavietojams ķīmiski cietējošs remineralizējošs restaurācijas materiāls bez sveķu piedevām.
Ideāls materiāls dentīna aizstāšanai, ar augstu spiedes izturību 271 MPa, kas ir tuva dentīna 280 MPa augstajai spiedes izturībai. Satur SDI Dental stikla pildvielu IonglassTM ar augstu fluora jonu izdalīšanās intensitāti efektīvai remineralizācijai. Ļoti laba restaurācijas malu piekļaušanās - labāka nekā plūstošajam kompozītam. Cietējot nesarūk.

Riva LC (light cure) HV - augsta viskozitāte

Remineralizējošs gaismā cietējošs restaurācijas materiāls ar teicamām estētiskām īpašībām.
Šo ar sveķiem stiprināto materiālu var lietot vienu pašu vai kā bāzi zem citiem kompozītu materiāliem. Satur SDI Dental stikla pildvielu IonglassTM ar augstu fluora jonu izdalīšanās intensitāti efektīvai remineralizācijai. Ļoti laba restaurācijas malu piekļaušanās - labāka nekā plūstošajam kompozītam. Teicamas estētiskās īpašības.

Wave un Wave HV

Nanopildījuma gaismā cietējošs plūstošais restaurācijas materiāls.
Plūstošie kompozīti ar augstu pulējamību, izturību un berzes noturību.

Riva luting plus

Ar sveķiem pastiprināts stikla jonomēra cements.
Paščietējošs, pastiprināts stikla jonomēra cements domāts dažāda materiāa kroņu, tiltu, inleju un onleju pastāvīgajai cementēšanai. Ķīmiski piesaistās dentīnam, emaljai un serdes atjaunošanas materiāliem. Satur IonglassTM ar augstu fluora jonu izdalīšanās intensitāti.

Set PP

Paškodinošs, pašadhezīvs sveķu cements.
Duāli cietējošs sveķu cements restaurāciju pastāvīgajai cementēšanai. Pieejams pašjaucošu sļirču sistēmā.

Zobu baltināšanas līdzekļi

SDI Austrālija ražo populāro Pola balināšanas līdzekļu sēriju. Tajā ietilpst gan Pola office augsti koncentrētie balināšanas līdzekļi endodontiskajai balināšanai, gan Pola Day, Pola Night produkti ar zemāku koncentrāciju pakāpeniskai vēlamā rezultāta saniegšanai.

Pola by SDIPola by SDI

Endodontijas materiāli

Paper points F2

Mūsu preču klāstā ir arī gutaperčas un papīra tapas

Papildus piederumi

Populārākais no mūsu papildus piederumiem ir Neodrys siekalu spilventiņi. Šie populārie spilventiņi ir ar mīkstu maliņu un baltu, gaismu atstarojošu pamatni. Divi izmēri - lielais un mazais.

Neodrys